Obrázek pro vaši obálku

Pokud jste nezávislý autor, vydávající vlastním nákladem, jistě oceníte úsporu financí. Zakoupit si hotový obrázek pro svou knihu je jednou variant jak ušetřit, protože obálky nejsou zrovna levnou záležitostí. Pro ty z vás, kteří hledají pro knihu zajímavý a originální design, přesto jsou v investicích do obálky omezeni, nyní nabízím několik úsporných možností.

V mojí nabídce najdete od nynějška obrázky, které jsou určeny právě pro knižní obálky. K dispozici jsou jako originály. To znamená, že každý obrázek je dostupný jako jeden kus. Jakmile je obrázek prodán, bude odstraněn z nabídky.

V galerii najdete obrázky pouze ve zmenšené verzi. Jakmile si obrázek zakoupíte, na e-mail vám zašlu obrázek zvětšený a v plné velikosti. Tak, aby odpovídal standardní velikosti knižní obálky a zároveň byl vhodný i k tisku. Minimální velikost obrázku, dle poměru stran, je 2000 x 3000px / 300 DPI. Běžná velikost náhledu přední strany obálky pro e-knihu, bývá ve velikost 1800 x 2700px.

Následné přizpůsobení obrázku je však již na vás. Obrázek jako takový, obdržíte jako originál, bez grafických úprav, bez textu. Ten si poté může upravit podle vlastních potřeb a grafických možností, na hotovou obálku přidáte vlastní texty.

Pokud nejste v grafice zběhlí, pro základní úpravy obrázku, je plně dostačující Canva ve verzi zdarma. V případě větších grafických úprav nebo korekcí, však doporučuju alespoň GIMP. Ten je rovněž ke stažení zdarma, nicméně vyžaduje alespoň částečné grafické zkušenosti.

Berte prosím na vědomí, že dostupné obrázky jsou určeny pro tvorbu knižní obálky nebo k propagaci vaší knihy. Zakoupený obrázek není možné dále přeprodávat, či využívat k jakýmkoli jiným účelům (výroba obrazů, potisků…)

Všeobecné informace

Nabízené obrázky byly vytvořeny pomocí umělé inteligence, není-li uvedeno jinak. Všechny obrázky jsou tvořeny ve skrytém režimu, tím pádem k nim nikdo nemá přístup, nikde nebyly zveřejněny.

Obrázky, které jsou v nabídce pro obálky, vybírám jednotlivě. K dispozici dávám pouze obrázky bez vad, které nepotřebují žádné úpravy nebo jen ty minimální.

 

150
Obrázek pro vaši knihu
Uvedená cena je za jeden obrázek, určený pro jednu knižní obálku. Obdržíte jej v originální verzi, ovšem v upravené velikosti (zvětšený oproti originálu). Obrázek bude bez grafických úprav a bez textů.
  Prohlédnout dostupné obrázky
  350
  Přidání textů na obálku
  Tato služba zahrnuje doplnění textů na vámi vybraný obrázek. Pokud se nevěnujete grafice, pak je pro vás dostupnost určitých druhů písma zřejmě omezená. Jestliže nenajdete pro svou obálku dostatečně vhodné písmo, stačí si objednat tuto doplňkovou službu a vyberu pro vás to nejslušivější písmo, které bude vaši knihu hrdě prezentovat.
   550
   Základní grafické úpravy
   Tuto službu si můžete objednat v případě, kdy pro vás jakékoli grafické úpravy na obrázku představují problém. Tato služba však zahrnuje pouze základní grafické úpravy. Jejich výpis je uveden níže.
   • Odstranění drobných kosmetických vad na obrázku
   • Jednoduché úpravy barevného ladění
   • Úprava obrázku filtrem
   1500
   Rozsáhlé grafické úpravy
   • Odstranění kosmetických vad na obrázku
   • Úpravy barevného ladění
   • Úprava obrázku filtry
   • Přebarvení vlasů, očí
   • Vrstvení dalších dekorativních obrázků
   • Dokreslování štětci, stínování