AI ART

AI (Artificial inteligence), nebo-li umělá inteligence je v poslední době hodně propírané, zároveň kontroverzní téma, vzbuzující řadu emocí. Některými je AI milovaná, jinými zavrhovaná. Co bych to však byla za grafičku, kdybych se nesnažila do tajů umělé inteligence alespoň nahlédnout.

Tím pádem také chápu rozhořčení lidí z umělecké branže, snad i já bych se měla cítit touto technologií ohrožena, ale necítím. Jde zkrátka o nezadržitelný vývoj, který je v dnešním světě na denním pořádku, navíc kupředu pádí mílovými kroky, tudíž lze neustálá vylepšení i vymoženosti tak nějak očekávat.

Při mé práci by AI rozhodně mohla být považována za neporazitelného soupeře nebo také konkurenta, ale nevnímám ji tak. Naopak ji považuji za skvělého pomocníka, přestože ji spousta mých kolegů z oboru nemůže vystát, protože mají tak nějak pocit, že jim vezme práci.

Nevezme, pořád je to jen určitá součást virtuálního světa, která pracuje na základě našich pokynů. Alespoň v současné době. Bojovat proti novým technologiím rozhodně nemá smysl. Ony zde budou a také se budou neustále vyvíjet, zdokonalovat. Proto považuji za rozumnější se s novinkami smířit a naučit se je využívat ku svému prospěchu.

Čímž chci vlastně říci, že jsem se rozhodla povolat AI do svého týmu a rozšířit nabídku o obrázky generované umělou inteligencí. Nabídku obrázků budu průběžně prezentovat na své stránce na FB, kde zároveň naleznete odkaz ke stažení.

NABÍDKA OBRÁZKŮ AI 

Některé obrázky budou nabízeny ke stažení zdarma, jiné najdete pouze v placeném módu a ty si pak můžete stáhnou na Pickey.cz.

Obrázky zdarma můžete využívat pouze k osobním účelům, placené obrázky můžete využívat i ke komerčním účelům a propagaci.

CO TO ZNAMENÁ

Obrázky stažené zdarma vám mohou posloužit pouze jako ilustrační obrázky na vlastním webu nebo vlastních sociálních sítích. V obou případech je potřeba uvádět zdroj i autora (AHADESIGN). Tyto obrázky rovněž nesmíte dále jakkoli upravovat.

Pokud jste si obrázek stáhli v placeném módu, můžete ho využívat i ke komerčním účelům a nemusíte uvádět zdroj, ani autora.

Což ve zkratce znamená, že placené obrázky můžete využívat k prezentaci svých služeb nebo zboží, na bannery, reklamy apod. Rovněž je můžete upravovat podle vlastní potřeby.

V OBOU PŘÍPADECH VŠAK PLATÍ

Obrázky nikdy nesmíte vydávat za vlastní, ani je vkládat na cizí webové stránky bez mého souhlasu.

Rovněž je zakázáno vkládat obrázky do fotobanky nebo je dále prodávat. Veškeré obrázky jsou určeny pouze vaši potřebu.