Důležité informace

Každá obálka je vytvořena ve standardní velikosti 1800 x 2700px / 300dpi, ale velikost lze změnit a přizpůsobit vašim požadavkům.

Návrhy obálek pro e-knihy (přední strana), které jsou v galerii, nelze využít pro tištěnou verzi knihy, ani audioknihu. Tyto verze obálek je potřeba dokoupit samostatně. Verze pro tištěnou knihu je za příplatek 1100 Kč, verze pro audioknihu je za příplatek 850 Kč. Verze obálky pro tištěnou knihu je tvořena současně s návrhem obálky na e-knihu a základní koncept mám již připravený. Na webu však naleznete pouze několik ukázek. Předvytvořený návrh vám zašlu na vyžádání a koncept mohu upravit na přání.

Písmo na obálce – typ písma, včetně jeho barev a rozložení pokládejte za orientační, mnou aktuálně vybrané. To vše lze přizpůsobit na základě vaší objednávky a konkrétních požadavků. Tyto úpravy jsou zdarma.

Grafické úpravy na obálce jsou možné / úprava barev, úprava grafických prvků, drobné úpravy konceptu. Každá obálka je vytvořena jinak a tudíž jsou možnosti změn na obálce individuální. Pokud se vám daný návrh líbí, ale přece jen byste potřebovali obálku trochu upravit, neváhejte mi napsat. Ráda s vámi budu daný návrh konzultovat a řeknu vám, jaké změny jsou na vybrané obálce možné. Tyto grafické úpravy jsou však za příplatek a cena úprav se pohybuje v rozmezí od 500 Kč. Konečná výše ceny za úpravy, se samozřejmě odvíjí od náročnosti a bude vám sdělena dopředu, na základě požadavků.

Jestliže objednáváte obálku pro konkrétní knihu, můžete již do poznámky v objednávce napsat jméno autora, název knihy, případně další text, který chcete na obálce mít. Veškeré texty si však můžete v případě zájmu doplnit i vy sami. Toto rozhodnutí je na vás a podrobnosti můžeme dohodnout později e-mailem.

Po objednání, zaplacení a finálních úpravách, které odsouhlasíte, vám bude obálka zaslána na e-mail ve formátu, který si sami zvolíte / jpeg, png, PDF

Z každé obálky je k dispozici vždy 1 kus a žádná obálka nebude prodána vícekrát.

Na použité obrázky na obálce, se vždy vztahují autorská práva, proto vám je nemohu poskytnout k úpravám, ani další propagaci knihy.

Platba za obálku je převodem na účet a na úhradu máte dva dny. Pokud není obálka v této lhůtě zaplacena, její prodej je následně obnoven a objednávka stornována.

OBJEDNAT OBÁLKU